Кошик
12 відгуків

ЮК ПРАВО.ЮА захистила інтереси клієнта під час отримання компенсації збитків отриманих внаслідок ДТП

Завдяки правильному алгоритму дій і вчасному зверненні до адвоката, наш клієнт зміг отримати відшкодування від страхової компанії і зможе претендувати на стягнення збитків з іншого учасника дорожньо-транспортної пригоди.

27.09.18

До Юридичної компанії ПРАВО.ЮА звернувся клієнт, який у січні 18-го року потрапив у ДТП.

ДТП сталося внаслідок того, що інший учасник дорожнього руху, водій вантажівки, порушуючи правила дорожнього руху, виїхав на зустрічну смугу. Щоб уникнути зіткнення з вантажівкою, наш клієнт був вимушений прийняти вправо і зачепити узбіччя. Оскільки узбіччя було засніжене, автомобіль нашого клієнта потрапив у некерований занос та перевернувся у кюветі. Водій вантажівки ,до речі, про аварію дізнався лише в залі суду. А на момент ДТП він спокійно продовжив свій рух, навіть не помітивши нічого. (Подробиці цієї аварії Ви можете спостерігати на відео, отриманого з відео реєстратора автомобіля клієнта, водій не постраждав).

Для того, щоб наш клієнт міг претендувати на відшкодування шкоди, яка була завдана автомобілю, внаслідок ДТП, потрібно було в суді встановити причинно-наслідковий зв'язок між порушенням правил дорожнього руху водія вантажівки та аварією, яка сталася з нашим клієнтом. І визнати винним водія вантажівки.

Без доказу вини іншого учасника та доказу невинності нашого клієнта, він не зміг би претендувати не лише на відшкодування  з боку власника транспортного засобу винного в аварії, а й на відшкодування з боку страхової компанії.

В суді міста Бердичів (за місцем прописки водія вантажівки) юрист компанії ПРАВО.UA Андрій Білоцерківець зумів представити всі обставини справи та довести невинність нашого клієнта, тим самим переконати суд у правопорушенні з боку водія вантажівки. Суд прийняв правову позицію потерпілого і постановив:  визнати винним водія вантажівки.

Рішення було ще в квітні цього року, та новину ми вирішили не анонсувати в соц.мережах ЮК ПРАВО.UA, адже основним нашим завданням є не лише виграти суд, а й довести справу до отримання відшкодування нашим клієнтом за понесені збитки.

Тож, раді Вам повідомити, що першу ціль у своєму завданні ми досягнули і декілька днів назад наш клієнт отримав компенсацію від страхової компанії у розмірі 95 000 грн.

Було проведено експертизу для визначення повної суми завданих збитків, і встановлено, що сума відновлювального ремонту автомобіля, перевищує суму вартості нового автомобіля. Тобто наш клієнт може претендувати на грошову суму, яка дорівнює вартості нового авто.

Тому отримати відшкодування від страхової компанії це лише перший крок до завершення даної справи. Нас чекає ще один суд, де суму збитків ми будемо вимагати вже від власника вантажівки, юридичної особи, зареєстрованої  в м.Київ.

Ми налаштовані на роботу і перемогу, вся команда ПРАВО.UA готова боротись до кінця в інтересах клієнта.

Отже ця історія про те, як добре мати відеореєстратор в машині і гарного адвоката.

Бережіть себе в дорозі…

З повагою команда ПРАВО.UA!

 

 

 

Інші новини